Une tjeteri dhe pertej Shiko më të madhe

Une tjeteri dhe pertej

Ibrahim Kalin LOG0150

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Hyrje në Historinë e marrëdhënieve ndërmjet Islamit dhe Perëndimit. Një fuqi e manifestuar në mënyrë autoritare e përfshirjes së përmbajtjeve të shkëlqyera të euridicionit me vështrimin e përjetimit personal, që shtrihet nga jehona më e largët e trashëgimisë e deri te sfida e horizontit, emri i së cilës është ardhmëria e qytetërimit.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586781

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe486
ISBN9789989586781
Viti i Botimit2017
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiRubin Hoxha