Degjoje nejin c'thote (biseda te Mesnevise) Shiko më të madhe

Degjoje nejin c'thote (biseda te Mesnevise)

Omer Tugrull Inancer LOG0112

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Biseda të thella sufike në trajtë të komenteve të tregimeve dhe simbolikës së Mesnevi-së së Mevlana Xhelaluddin Rumiut.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585777

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe216
ISBN9789989585777
V. Bot2015
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMithat Hoxha
VendndodhjaShkup