Filozofi & Psikologjia pereniale dhe tradicioni ne epoken moderne Shiko më të madhe

Filozofi & Psikologjia pereniale dhe tradicioni ne epoken moderne

Metin Izeti LOG0093

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ideja e urtisë së përjetshme dhe pasqyrimet mimetike të saj në kohë dhe hapësirë janë tema bosht e kësaj trajtese shkencore.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585074

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe38
ISBN9789989585074
V. Bot2013
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup