25 pyetje Shiko më të madhe

25 pyetje

LOG0086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmbledhje e pyetjeve më të rëndësishme për shtyllat kryesore të besimit islam dhe shtrirjen shoqërore të tij.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584534

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe152
ISBN9789989584534
Viti i Botimit2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri