Biseda shpirti Shiko më të madhe

Biseda shpirti

Omer Turgull Inancer LOG0036

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libër me larmi të çështjeve, thjeshtësi të shprehjes, qetësi të komunikimit, me stil tërheqës si dhe me intimitet përfshirës. 

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585302

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe224
ISBN9789989585302
V. Bot2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMuharem Mexhiti, Xhemile Abdiu, Spartak Kadia
VendndodhjaShkup