Sheriati islam Shiko më të madhe

Sheriati islam

Jusuf el-Kardavi LOG0027

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Studimi që përfshin dëshmitë dhe provat për aktualitetin e zbatimit të dispozitave ligjore të Shpalljes, si dhe për domosdoshmërinë e përpjekjes intelektuale fetare.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584800

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe272
ISBN9789989584800
V. Bot2013
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNexhat Ibrahimi
VendndodhjaShkup