Ibn Halduni jeta dhe vepra Shiko më të madhe

Ibn Halduni jeta dhe vepra

Enes Kariq LOG0024

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aq sa vepra e tij e njohur Mukaddime është e thellë, aq është e thellë edhe përvoja shoqërore dhe intelektuale e autorit Ibn Haldun e përpunuar në këtë libër.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584466

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe186
ISBN9789989584466
V. Bot2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNexhat Ibrahimi
VendndodhjaShkup