Arti I islamit Shiko më të madhe

Arti I islamit

Titus Bruckhardt LOG0022

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pasqyrë analitike artistike dhe estetike e objekteve më të rëndësishme të kulturës fetare dhe botërore të myslimanëve duke filluar nga Qabeja.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584671

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe256
ISBN9789989584671
V. Bot2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiVehap Kola
VendndodhjaShkup