Zbulimi I islamit Shiko më të madhe

Zbulimi I islamit

Akbar S. Ahmed LOG0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vepra është një avangardë e vatërzuar në paradigmën e arketipave të krijuar në Historinë e individëve dhe shoqërisë islame. 

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584527

950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe496
ISBN9789989584527
V. Bot2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiBujar M. Hoxha
VendndodhjaShkup