I ri Qeni Shkop Shiko më të madhe

Qeni Shkop

Tom Watson A-004716

Libër i ri

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303110

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Një histori shumë e bukur,

me vizatime jo dhe aq të bukura

Po ju njohim me mikun më të mirë të të gjithëve, Qenin Shkop.

Ai do t’iu bëjë për të qeshur... ai do t’iu bëjë për të qarë... por mbi të gjitha, ai do t’iu bëjë të ndieni uri. Ndiqni pas Qenin Shkop ndërsa ai shkon në kërkimin epik të hamburgerit të përkryer.

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe190
ISBN9789928303110
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-9-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë