I ri Luajme futboll Shiko më të madhe

Luajme futboll

Teuta Kristo (Telo) A-004055

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Luajme futboll nuk eshte liber vetem per familjen dhe miqesine por gjithashtu nje liber mbi kulturat e ndryshme qe hasim qe te vegjel e ndersa rritemi ne vende te huaja dhe se si duhet t’i pranojme. Libri shoqerohet me ilustrimet me ngjyra te pergatitura nga mjeshtri i shquar Bujar Kapexhiu

Më shumë detaje

97 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Arka e Noes
Fletët46
ISBN9789928455512

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Autorja ka dhene kete dedikim: Kete liber ua kushtoj femijeve te mi dhe moshatarave te tyre, te cilet perjetuan suksesin e Shqiperise ne Kampionatin Europian te Futbollit si dhe te gjithe femijeve te mrekullueshem ne diaspore te cilet duan te mbajne gjalle gjuhen e te pareve te tyre, duke mesuar shqipen me dashuri dhe perkujdesje.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët46
ISBN9789928455512
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë