I ri Superaventurat e Elenes Shiko më të madhe

Superaventurat e Elenes

Philip Osbourne A-002768

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vrap të shfrenuar kundër kohës, hetueset e vogla duhet të angazhohen jo vetëm të gjejnë fajtorin (a do ia dalin?), por edhe të përballen me frikërat e tyre, duke u ndierë në përfundim të historisë, shoqe më shumë se kurrë.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Fletët235
ISBN9789928192899

700 Lekë

Share

Më tepër

Elena është motra njëmbëdhjetë vjeçare e Filit (protagonisti i librit të famshëm “Ditari i djaloshit Nerd”), por ajo është e kundërta e vëllait të saj të ngathët: është tepër e organizuar dhe këmbëngulëse, pëlqen çmendurisht këngëtaren Lady Vaga dhe është shumë e dhënë mbas rrjeteve sociale.

Edhe shoqet e saj të ngushta, Shania, Sheri dhe Sereniti, janë fanse të fiksuara të popstar-it.

Pra, imagjinoni gëzimin e tyre kur Elena i përfshin në hetimet mbi vjedhjen misterioze të CD-së së re e të shumëpritur të Lady Vagas…

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët235
ISBN9789928192899
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë