Në shtëpinë e Zhanës është tmerr – Seria familja e papare Nr. 15 Shiko më të madhe

Ne shtepine e Zhanes eshte tmerr – Seria familja e papare Nr. 15

Christine Sagnier, Caroline Hesnard A-000911

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola bashkë me prindërit e saj është ftuar për darkë te shoqja e saj, Zhana. Për fatin e saj të madh, ajo do të qëndrojë edhe për të fjetur tek ajo. Por në shtëpinë e Zhanës fëmijët sillen shumë çuditshëm: nuk i dëgjojnë prindërit e tyre dhe, mbi të gjitha, sillen siç ua do qejfi. Lola habitet shumë dhe imagjinon se çfarë mund të ndodhë në shtëpinë e saj, nëse ajo dhe Tomi sillen kështu...

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët48
ISBN 9789928029621

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët48
ISBN 9789928029621
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMimoza Mema