I ri Cmim i reduktuar! Kapiten Brekushi dhe sulmi i tualeteve folëse Shiko më të madhe

Kapiten Brekushi 2 dhe sulmi i tualeteve folëse

Dav Pilkey BOT0306

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Xhorxhi dhe Haroldi janë fëmijë të dëgjueshëm...

Më shumë detaje

15 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët140
ISBN9789928003133

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Share

Më tepër

Sa herë që ndodh diçka e mbrapshtë, Xhorxhi dhe Haroldi, zakonisht, tregohen të përgjegjshëm!

Duket se kanë filluar përsëri ato çapkënllëqet e tyre të vjetra! Në fillim, prishën kuvendin e shpikjeve të shkollës me një sërë rrengjesh prej të marrësh.

Pastaj, krijuan pa dashje një ushtri prej tualetesh folëse të liga e të egra, të cilat u munduan të pushtonin botën. Kush do t’i ndalë ato tualete mishngrënëse?

Duket si një detyrë për kapiten Brekushin!  

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët140
ISBN9789928003133
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore