Dashuria eshte e bukur! 11 Shiko më të madhe

Dashuria eshte e bukur! 11

BAO0122

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola është shumë e gëzuar: ajo do të shkojë në një dasmë. Por, më e bukura... ajo do të jetë shoqëruesja e nuses.

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët48
ISBN9789928025982

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Natyrisht, ka veshur një fustan princeshe dhe i ka bërë flokët me rrica, ashtu siç ka ëndërruar gjithmonë. Eh, në të vërtetë, dasmat janë super argëtuese! Dhe, sidomos, kur shoqëruesi tjetër i nuses është një djalë me emrin Antuan. Lola kupton se ai e bën të ndihet shumë, shumë mirë! Atëherë, ajo pyet veten: Kjo është dashuria?!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN9789928025982
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç