Pushimet e Çufos Shiko më të madhe

Pushimet e Çufos

Gaqo Bushaka BCA008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Leximi i "Çufoja dhe bubi Kaçurrel", "Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos" dhe "Pushimet e Çufos" ka bërë që ky personazh të mbijetojë dhe të bëjë prapësira për afro tre dekada.

80 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
Fletët180
ISBN978999273339X

700 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët180
ISBN978999273339X
Titulli origjinalÇabej
V. Bot2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimevetretë