Cmim i reduktuar! Çufo president Shiko më të madhe

Vetëm online

Çufo president

Gaqo Bushaka BCA007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Leximi i "Çufoja dhe bubi Kaçurrel", "Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos" dhe "Pushimet e Çufos" ka bërë që ky personazh të mbijetojë dhe të bëjë prapësira për afro tre dekada.

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
Fletët192
ISBN9789992733977

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN9789992733977
Titulli origjinalÇabej
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimevetretë