I ri Koni dhe gjethja e terfilit ne fermen e kuajve Shiko më të madhe

Koni dhe gjethja e terfilit ne fermen e kuajve

Dagmar Hoßfeld A-000858

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje tjeter liber nga seria fantastike e Konit te autorit Dagmar Hoßfeld vjen ne shqip: Kesaj radhe ka shume surpriza me personazhet tona: Të katërta shoqet marrin mësime hipizimi dhe kalojnë shumë kohë duke kalëruar përgjatë bregdetit. Por.., papritmas, ato bëhen pjesë e një trilleri të vërtetë me kuaj… Çfarë ndodhi vallë?

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356079

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Verë, pushime, diell, kalërim Koni, Ana, Billi dhe Dina po kalojnë një javë të mrekullueshme në një fermë kuajsh në brigjet e Detit e Veriut, në Gjermani.

Ferma është e bukur dhe pronarja e saj është mjaft e dashur dhe e sjellshme. Edhe moti është po aq i mrekullueshëm, sa edhe kuajt e fermës.

Gjithçka është edhe më e bukur sa e kishte imagjinuar “Gjethja e tërfilit”!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe168
ISBN9789928356079
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIna Metani