Dy vjet pushime - Zambaku Shiko më të madhe

Dy vjet pushime - Zambaku

Zhyl Vern A-005290

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nxënësit e shkollës Çerman në Uellington, kryeqytetin e Zelandës së Re pas mbarimit të shkollës, vendosin të shkojnë në një pushim dymujor. Prindërit e nxënësve marrin me qera një jaht dhe e lidhin pas një anijeje tregtare. Në një çast, kur kapiteni i anijes nuk ndodhej në të, jahti papritur veçohet nga ajo dhe për fëmijët nis një udhëtim plot me aventura...

300 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
Fletët162
ISBN9789995608217

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët162
ISBN9789995608217
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRezart MEZANI