Format Shiko më të madhe

Format

Grup autorësh JB0064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mëso të vizatosh dhe të përvijosh me librin Shkruaj Fshi Mëso. Me lapsin magjik, mund të vizatosh forma pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme. Ky libër është përgatitur enkas për ju, vogëlushë, që sapo keni nisur të mësoni dhe të vizatoni format.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët26
ISBN978 9928 4160 3 2

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët26
ISBN978 9928 4160 3 2
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë