Rreth botes per te vegjlit Shiko më të madhe

Rreth botes per te vegjlit

BAO0070

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Rreth botës për të vegjlit" e udhëheq fëmijën në një udhëtim në vende të ndryshme të botës.

Më shumë detaje

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët16
ISBN9789928022516

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Duke e ftuar të bëhet shikues i korridës spanjolle, të realizojë safarin afrikan, të njihet me kaubojtë dhe indianët, të rrëshqasë me slitën ku janë mbrehur qentë eskimezë dhe të udhëtojë me gondolën veneciane. Fëmija pasuron fjalorin me fjalë të veçanta e karakteristike të këtyre vendeve. Duke shtypur butonat zanorë që gjenden pranë figurave, ai njihen me meloditë dhe tingujt e çuditshëm të vendeve të ndryshme që të çojnë në skajet më të largëta të planetit tone.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët16
ISBN9789928022516
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç