Cmim i reduktuar! Numrat Shiko më të madhe

Numrat

Grup autorësh JB0063

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mëso të shkruash numrat me librin "Shkruaj Fshi Mëso".Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të rishkruash pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme. Ky libër është përgatitur enkas për ju, vogëlushë, që sapo keni nisur të numëroni dhe të shkruani numrat.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët26
ISBN978 9928 4160 2 5

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët26
ISBN978 9928 4160 2 5
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë