Libri im i pare ABC Shiko më të madhe

Libri im i pare ABC

BAO0068

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Abetarja e parë zanore në gjuhën shqipe.

Më shumë detaje

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370118

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Duke shtypur butonët zanorë, fëmijët dëgjojnë shkronjat, fjalët e fjalitë dhe i mësojnë ato në mënyrë argëtuese. Në libër ata do të gjejnë situata me personazhe nga bota e kafshëve, të ilustruara plot ngjyra e fantazi.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe18
ISBN9786082370118
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç