Cmim i reduktuar! Mësoj numrat Shiko më të madhe

Mësoj numrat

BAO0034

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth. Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët12
ISBN9789989108617

1 063 Lekë

-15%

1 250 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët12
ISBN9789989108617
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç