Frutat Shiko më të madhe

Frutat

BAO0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Frutat janë aq të dashura dhe aq të ushqyeshme për bebet. Ky libër i njeh ato me disa nga frutat që përdoren më shumë në ushqimin e tyre. Përmes ilustrimeve të bukura bebet mësojnë të dallojnë ngjyrat e tyre. Kopertina: me mbushje, e butë.

383 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët18
ISBN9786082370316

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët18
ISBN9786082370316
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç