Biblioteka ime e vockel Shiko më të madhe

Biblioteka ime e vockel

Grup autorësh JB0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vogëlushët njihen me botën që i rrethon: - Me kafshët, frutat, numrat, format, lodrat dhe konceptet e para.

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 03 2

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe9 libërtha
ISBN978 9928 177 03 2
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë