Roberto Pazzi

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  630 Lekë 700 Lekë -10% Në stok

  Në një takim historik me Perëndimin, romani bën radiografinë e shoqërisë: portretin e Italisë së sotme, të vendosur në një atmosferë të çuditshme dhe groteske, me raste të përlyera, por gjithnjë të besueshme

  630 Lekë
  700 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër