Libri i aktiviteteve për vajza - NS Shiko më të madhe

Libri i aktiviteteve për vajza - NS

Grup autorësh A-002671

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për fëmijët të cilët duan ta mbushim çdo ditë me argëtim pa fund!

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
Fletët192
ISBN9789951642347

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Për fëmijët të cilët duan ta mbushim çdo ditë me argëtim pa fund! Gjëra të mahnitshme. Ushqime të shijshme. Vizatime argëtuese. Lojëra interesante. Gjëegjëza dhe kuize. Sido që të ndjehesh, me këtë libër mërzitja do të rri larg.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN9789951642347
V. Bot2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë