Fjalori im i parë anglisht-shqip Shiko më të madhe

Fjalori im i pare anglisht-shqip

Grup autorësh BOG0176

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fjalor Anglish-Shqip i ilustruar për fëmijët.

Më shumë detaje

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët196
ISBN9789994344413

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një fjalor praktik dhe i vlefshëm për të gjithë ata që kanë nisur të mësojnë gjuhën angleze.

I shoqëruar me shpjegimet e duhura dhe me shumë vizatime të mrekullueshme që e lehtësojnë përdorimin e librit.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët196
ISBN9789994344413
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaDygjuhesh
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri