Hej Lumturi! Shiko më të madhe

Hej Lumturi!

Dr. Sharie Coombes BAT0172

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër aktivitetesh për të rinjtë që ndonjëherë ndihen në ankth apo të stresuar.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët96
ISBN9789928219855

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një libër i kujdesshëm ndëraktiv për fëmijët që të ngjyrosin dhe shkarravitin rrugën e tyre për të qenë të lumtur, të qetë dhe me vetëbesim. Përdorni kreativitetin për të luftuar ndjenjat negative, për të zgjidhur shqetësimet dhe larguar zemërimin në vendin që i takon, duke shkruar dhe shkarravitur.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët96
ISBN9789928219855
Titulli origjinalHello Happy!
RedaktoriElona Zeraliu
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArmanda dhe Arbiana Molla