Cmim i reduktuar! Më quajnë... Marko Polo Shiko më të madhe

Më quajnë... Marko Polo

Grup autorësh BAO0162

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jam i sigurt se, nëse juve do t'ju jepej mundësia të ndërmerrni një udhëtim të tillë, patjetër që do të niseshit menjëherë. Por besoj se pak njerëz kanë pasur mundësinë për të parë dhe për të njohur të gjitha ato vende dhe, për këtë arsye, dëshiroj t'ju rrëfej për udhëtimin tim.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët64
ISBN9789928026002

468 Lekë

-15%

550 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kështu mund të njihni më mirë njerëzit e vendeve të ndryshme, kulturat dhe besimet e ndryshme të botës dhe të admironi gjërat më të mrekullueshme që ekzistojnë tek ta.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët64
ISBN9789928026002
Titulli origjinalAlbas
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiSidita Gjipali