Cmim i reduktuar! Më quajnë... Tereza e Kalkutës Shiko më të madhe

Më quajnë... Tereza e Kalkutës

Grup autorësh BAO0158

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Emri im është Anjezë Gonxhe Bojaxhiu, por të gjithë më njohin si Tereza e Kalkutës. Kurrë nuk më ka pëlqyer të flas për veten time dhe e pranoj që nuk i kam lexuar librat e shkruar për mua. Këtë herë, megjithatë, unë do të bëj një përjashtim për ju, pasi fëmijët gjithmonë kanë zënë një vend të rëndësishëm në zemrën time.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët64
ISBN9789292354459

468 Lekë

-15%

550 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët64
ISBN9789292354459
Titulli origjinalAlbas
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiSofiana Filipi