Cmim i reduktuar! Më quajnë... Albert Ainshtajn Shiko më të madhe

Më quajnë... Albert Ainshtajn

Grup autorësh BAO0155

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shumë herë më pyesnin se nga i nxirrja teoritë, nga më lindnin idetë dhe si ia bëja që t’i thjeshtëzoja gjërat e ndërlikuara. Përgjigjja ime ishte gjithnjë e thjeshtë: gjërat duhen provuar nëntëdhjetë e nëntë herë, që të kesh sukses në herën e njëqindtë.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët64
ISBN9789292354473

468 Lekë

-15%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët64
ISBN9789292354473
Titulli origjinalAlbas
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiViola Dona