Cmim i reduktuar! Liza në botën e çudirave Shiko më të madhe

Liza në botën e çudirave

Luis Kerol RED0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri i mirënjohur i Luis Karol përshkruan aventurat e mrekullueshme të Lizës, duke na futur në një botë magjike, ku asgjë nuk është e pamundur.

Më shumë detaje

33 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Redona
Fletët180
ISBN9789995614096

255 Lekë

-15%

300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një ditë, një vajzë me emrin Liza është ulur pranë lumit me motrën e saj, kur shikon një lepur të bardhë dhe bëhet kurioze. Duke ndjekur lepurin, ajo bie në botën magjike të mrekullive ku takon krijesa nga më çuditshmet.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët180
ISBN9789995614096
Titulli origjinalRedona
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiFrederik Shuraja