Libri i madh i shpikjeve Shiko më të madhe

Libri i madh i shpikjeve

Grup autorësh BOT0085

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shpikjet e mëdha të njerëzimit e gjejnë veten më lehtë se kudo tjetër te mendja e të vegjëlve të cilët për nga natyra janë kuriozë për të mësuar sesi funksionojnë gjërat. Ky libër është një hyrje në botën e madhe të shkencës, - dhe vjen i kuruar plot kujdes nga botuesusi për fëmijët e vegjël

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët80
ISBN9789928001672

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët80
ISBN9789928001672
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia