Sa veshtire te jesh vetem! 9 Shiko më të madhe

Sa veshtire te jesh vetem! 9

BAO0124

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola do ti kalonte pushimet e prillit te babi, mirëpo ai niset në një udhëtim pune në fund të botës.

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët48
ISBN9789928025975

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rezultati: ajo përfundon te gjyshja duke ngrënë peshk çdo vakt, që i vjen në majë të hundës. Mirëpo, kur kthehet në shtëpi, mami i saj ishte nisur për një konferencë super të rëndësishme, babai i saj jo e vërtetë nuk e pret dhe aq mirë dhe... U mbush kupa! Lola nuk duron më... dhe planifikon një... arratisje.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN9789928025975
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç