Cfare tmerri! 10 Shiko më të madhe

Cfare tmerri! 10

BAO0121

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tomi ka një detyrë të veçantë: ai duhet të kujdeset për Lolën dhe Zhadën, vajzën e vogël të kushërirës së mamit.

Më shumë detaje

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët48
ISBN9789928025920

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ai i premton mamit për këtë. Por në shtëpi vjen Mediu, shoku i tij i ngushtë, që harron të mbyllë derën e shtëpisë. Çkatastrofë! Zhada picirruke del jashtë vetëm me Kroketën. Qeni dhe vajza e vogël shëtitin në rrugë, në mes të trafikut... Si mendoni se reagon mami?!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN9789928025920
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç