Babi im eshte vetem imi 14 Shiko më të madhe

Babi im eshte vetem imi 14

BAO0120

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola ndihet si në qiellin e shtatë. Mezi pret të shkojë me pushime, sepse do ti kalojë ato me babin.

Më shumë detaje

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët48
ISBN9789928025944

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ajo ka kohë që se ka parë atë dhe ka shumë gjëra për ti treguar. Mirëpo, edhe ai ka diçka me rëndësi për tI thënë. Por pushimet filluan ters: zhytja në pishinë nuk shkon siç duhet. Le pastaj... zhdërvjelltësia e Tomit, vëllait të saj, bën që të gjithë të shohin vetëm atë. Pastaj vjen ai lajmi i madh i babit, që e bën Lolën të ndihet edhe më keq... edhe më keq...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN9789928025944
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç