O zot cfarë nate 6 Shiko më të madhe

O zot cfarë nate 6

BAO0117

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjithçka ndodhi, sepse dadoja e Lolës nuk mund të vinte atë natë... dhe Tomi, vëllai i madh që duhej të kujdesej për të, donte të shkonte patjetër në një festë te një shok dhe I gënjeu prindërit, duke e marrë edhe Lolën me vete...

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët48
ISBN9789928021991

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN9789928021991
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç