Cmim i reduktuar! Ditari im i dashur Shiko më të madhe

Ditari im i dashur

Grup autorësh JB0034

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me këtë ditar të veçantë, të fshehtat e zemrës, miqësitë, dashuritë dhe sekretet tuaja do të zgjasin përjetësisht.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët80
ISBN978 992 81 77 124

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët80
ISBN978 992 81 77 124
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë