Ditari im sekret i aventurave Shiko më të madhe

Ditari im sekret i aventurave

Grup autorësh JB0032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë ditar të veçantë vetëm për djemtë do të gjeni testet e personalitetit, udhëzime për misionet që do të kryeni, si edhe do të shkruani për të fshehtat dhe aventurat tuaja.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët144
ISBN978 992 81 77 360

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët144
ISBN978 992 81 77 360
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë