Cmim i reduktuar! Libri i madh i diturisë Shiko më të madhe

Libri i madh i diturisë

Grup autorësh JB0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është burim themelor për mendjen kureshtare të lexuesve të rinj. Me njohuritë, faktet dhe ilustrimet fantastike, josh imagjinatën e çdo lexuesi.

113 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët320
ISBN978 999 43 94 449

2 125 Lekë

-15%

2 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët320
ISBN978 999 43 94 449
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë