Ofertat

 • Mitologjia

  Nisni aventurën në mrekullitë e botës...

  2 250 Lekë -10% 2 500 Lekë

Special Ka 1 libër.

 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Pas gjashtë vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me një tjetër projekt fantastik dhe po aq të suksesshëm në fushën e kulinarisë: “Receta për 5 minuta” është libri i ri, i cili lançohet për lexuesit edhe në platformën më të madhe të librit shqip, Bukinist.al

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër