C'eshte dashuria Shiko më të madhe

C'eshte dashuria

Enzo Biagi BDI0031

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka ditë kur një burrë dhe një grua të mos shkëmbejnë premtimin fatal të dashurisë: të dua! Një premtim që edhe mund të tradhëtohet, të harrohet, por që nuk kalon pa lënë një kujtim të pashlyeshëm, mall, keqardhje, mbase edhe urrejtje.

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët158
ISBN9992747528

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Q

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët158
ISBN9992747528
RedaktoriGjergj Kola
V. Bot2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKujtim Ymeri