Monstrat e Rrugës së Mimozave Shiko më të madhe

Monstrat e Rruges se Mimozave

Viktor Canosinaj BVC0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër për fëmijë të moshës 10-14 vjeç. Libri me aventura ka fituar çmimin e Ministrisë së Kulturës për vitin 2002.

Më shumë detaje

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994393855

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri merret me raportet mes prindërve dhe fëmijëve në ditët tona. Në qendër të librit është një djalë, të cilin prindërit e detyrojnë të studiojë për muzikë kundër dëshirës së tij. Por ai arrin t’i bindë prindërit se nuk ka talent dhe jeta e tij merr një rrjedhë tjetër, sidomos pas përfshirjes rastësore në kapjen e disa banditëve që kanë grabitur një bankë, një ngjarje që vë në provë karakterin e tij.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe160
ISBN9789994393855
Titulli origjinalViktor Canosinaj
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri