Cmim i reduktuar! Zemra në pëllëmbë të dorës Shiko më të madhe

Zemra në pëllëmbë të dorës

Viktor Canosinaj BVC0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman për adoleshentë të moshës 12-16 vjeç. Në këtë libër trajtohet fati i fëmijëve jetimë në ditët tona dhe problemet e tyre gjatë jetës së vështirë.

Më shumë detaje

39 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët223
ISBN9789994393820

340 Lekë

-15%

400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në qendër të librit janë dy fëmijë, motër e vëlla, të cilët dërgohen në një jetimore nga xhaxhai i tyre, ndërkohë që babai u ka vdekur ndërsa nënën e tyre e kanë shtruar në një spital psikiatrik. Qëllimi i xhaxhait të fëmijëve është t’u marrë shtëpinë, gjë që e arrin përkohësisht. Një libër prekës, me përshkrime mbi jetën e fëmijëve në institucionet e përkujdesjes.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët223
ISBN9789994393820
Titulli origjinalViktor Canosinaj
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri