Shqiperia dhe Kosova View larger

Shqiperia dhe Kosova

James Pettifer A-007865

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër për këdo që udhëton nëpër viset shqiptare

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet IDK
ISBN97899927 780 5 9
Viti i botimit2009

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Botuar fillimisht si pjesë e serisë së famshme "Blue Guide", mjaft e njohur në mbarë botën, është i pari udhërrëfyes që sjell një informacion kaq të pasur dhe interesant për Shqipërinë dhe Kosovën. Një instrument i domosdoshëm për këdo që udhëton nëpër viset shqiptare e do të dijë më shumë për çdo vend nga ku kalon.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages528
ISBN97899927 780 5 9
Viti i botimit2009
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiXhevat Lloshi