Udhepershkrimet e Frankfurtit View larger

Udhepershkrimet e Frankfurtit

Ahmed Hashim LOG0117

New product

Përshkrim i shkurtër

Kur sëmundja e veshkave i kishte përparuar shumë, miqtë dhe mjekët e autorit kishin marrë vendim që të dërgohej në një klinikë të Frankfurtit. Si rrjedhojë e këtij vendimi, përshtypjet gjatë udhëtimit dhe përjetimet gjatë qëndrimit në Frankfurt, kanë shkaktuar shkrimet e mrekullueshme të përmbledhura në këtë libër.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586262

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages60
ISBN9789989586262
Published year2016
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAli Pajaziti