Pushtimi i Amerikes View larger

Pushtimi i Amerikes

Pëllumb Kulla A-004514

New product

Përshkrim i shkurtër

Permes satires dhe humorit te thelle Pellumb Kulla na sjell nje tufe me tregime te cilat shquhen per thellesi, mprehtesi dhe mjeshtri ne rrefim. Ky eshte vellimi i dyte brenda vitit qe Kulla vjen para lexuesve shqiptare.

503 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994310784
Viti i botimit2020

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages168
ISBN9789994310784
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1