Zogj ne goje dhe tregime te tjera View larger

Zogj ne goje dhe tregime te tjera

Samanta Schweblin A-004075

New product

97 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
Fletët220
ISBN9789928226761
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët220
ISBN9789928226761
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Karabolli
I ri1